Tým v Praze

Do našeho kolektivu hledáme další paní učitelky a pečovatelky. Prosím pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Martina Márová

MárováZkušenosti jsem získala z francouzské školky a jeslí a hlídáním dětí v rodinách. Mám rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - zaměření na péči o děti 0-6 let. Jsem v asociaci pečovatelek, kde se dále vzdělávám a účastním vzdělávacích programů. Mám kurz první pomoci. Absolvovala jsem kurz Respektovat a být respektován. Ukončila jsem roční kurz montessori předškolní pedagogiky a nyní studuji předškolní pedagogiku. Ráda organizuji sportovní a relaxační pobyty pro děti a dospělé. Jsem držitelkou certifikátu Cvičitel jógy pro děti, kterou cvičím hravou formou. Kromě cvičení jógy s dětmi i dospělými vyučuji ještě francouzštinu.

Jana Vondráčková

IMG 1609

Se skupinami malých dětí intenzivně pracuji 7 let. Kvalifikovala jsem se jako pracovník v sociálních službách se zaměřením na péči o děti i jako chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Jsem absolventkou kurzu Respektovat a být respektován. Jsem členkou asociace pečovatelek pro děti, která mi umožňuje účastnit se vzdělávacích seminářů v oboru, kurzů první pomoci, sdílet zkušenosti a pravidelnou supervizi. Pididomek mi umožnil doplnit si vzdělání v předškolní pedagogice. Pomáhám dětem s adaptací do kolektivu, velmi ráda s dětmi tvořím a připravuji pro ně hry a další aktivity přiměřené jejich věku. Těší mě, když se mnou děti smějí, cítí se bezpečně a rodiče mi důvěřují. Mám dva syny.

 

Šárka Holečková

IMG 1601

Práce s dětmi pro mne představuje příležitost, jak usilovat o rozvíjení tolik důležité morální a duchovní hodnoty člověka. Mám ráda, když jsem obklopena dětmi, tedy někým nevinným a krásným. Důležitou roli v mém životě hraje i umění. Ráda dětem předávám jeho duchovní rozměr právě tancem a nadšením z něj. Vystudovala jsem státní Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický tanec. Dále jsem vystudovala VOŠ pedagogickou - obor pedagogika a vychovatelství. Naplnění jsem v životě hledala mimo jiné i v dobrovolných činnostech. Věnovala jsem se tedy jako dobrovolnice seniorům v domově pro seniory, dále i dětem v dětském domově a dodnes se věnuji občas i lidem s mentálním postižením a také docházím jako dobrovolnice do Dětského centra, kde se věnuji jednomu opuštěnému dítěti. 

V minulých letech jsme absolvovaly:

 • Workshop "Srovnání českého a švýcarského systému předškolního vzdělávání" pořádaného Zdravotnickým zařízením MČ Praha 4
 • 7 kurzů "Respektovat a být respektován"
 • Kurz "Pohybové hrátky pro děti"
 • Workshop "Péče o děti jako mezigenerační most"
 • Seminář "Kvalita poskytované péče o děti" pořádaný Asociací pečovatelek
 • Kurz výroby montessori pomůcek
 • Dynamika skupiny - zážitkový seminář
 • Montessori angličtina
 • Roční montessori kurz předškolní pedagogiky
 • Předškolní pedagogika - jednoleté studium na střední škole Bean
 • Školení Wattsenglish
 • Podpora implementace dětských skupin - seminář pro pečující osoby organizovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí