Tým v Praze

Profily učitelek se nyní aktualizují. Děkujeme za pochopení.

Kristýna Chabová

K práci s dětmi jsem se poprvé dostala v Domě dětí a mládeže, kde jsem děti vyučovala vědecký kroužek. Dělali jsme "domácí pokusy" a vysvětlovali jsme si zajímavosti. Dále jsem se 1 rok věnovala práci se skupinkou menších dětí v mateřské školce SmartKids. Vystudovala jsem Střední školu - sociálně správní činnost. Absolvovala jsem kurz profesionální chůvy a kurz lektora kroužků. Velké zkušenosti jsem také načerpala při práci chůvy v New Yorku. Tento rok se připravuji na přijímací zkoušky na obor předškolní a mimoškolní pedagogika, který bych ráda dálkově vystudovala. K dětem mám invidivuální přístup. Snažím se, aby ke mně měly důvěru a cítily se jako v domácím prostředí. Ráda připravuji aktivity, do kterých se nechám sama vtáhnout. Řídím se mottem "Všichni dospělí byli kdysi dětmi, ale jen málo z nich si na to vzpomíná.", a proto se snažím na to nezapomenout.

Anna Štrajtová

K péči o nejmenší děti se dostala tak, že jsem se starala o dvojčata kamarádky. Zjistila jsem, že mě práce s dětmi moc baví a že má smysl. Líbí se mi dětská upřímnost a schopnost být v přítomném okamžiku. Mám moc rádak květiny a péči o zvířata. Také ráda maluji, zpívám a hraji na kytaru. Skládám vlastní písničky a básničky, které občas předvádím na autorských čteních. Mám vystudovanou sociální činnost na střední škole sociálně správní svaté Zdislavy.

Šárka Holečková

IMG 1601

Práce s dětmi pro mne představuje příležitost, jak usilovat o rozvíjení tolik důležité morální a duchovní hodnoty člověka. Mám ráda, když jsem obklopena dětmi, tedy někým nevinným a krásným. Důležitou roli v mém životě hraje i umění. Ráda dětem předávám jeho duchovní rozměr právě tancem a nadšením z něj. Vystudovala jsem státní Taneční konzervatoř v Praze, obor klasický tanec. Dále jsem vystudovala VOŠ pedagogickou - obor pedagogika a vychovatelství. Naplnění jsem v životě hledala mimo jiné i v dobrovolných činnostech. Věnovala jsem se tedy jako dobrovolnice seniorům v domově pro seniory, dále i dětem v dětském domově a dodnes se věnuji občas i lidem s mentálním postižením a také docházím jako dobrovolnice do Dětského centra, kde se věnuji jednomu opuštěnému dítěti.