Prostředí

Poloha v blízkosti Jindřišské ulice přináší rodičům pracujícím v centru Prahy výhodu ve snadné dostupnosti. Najdete nás v klidné ulici, ve které sídlí další vzdělávací instituce. Nejbližší dětské hřiště ve Vrchlických sadech se od nás nachází pár kroků. Nemusíte se bát o to, jak zvládáme procházky v centru. Nosíme reflexní vesty a děti chodí napojené na provázek, který si na dětském hřišti sundají.

Při zařizování interiéru jsme kladli důraz na dodržení hygienických a bezpečnostních norem, a zároveň na vytvoření příjemného prostředí, do kterého se děti budou rády vracet. Pididomek Praha je vybaven ergonomický nábytkem, který dětem zaručuje přehledné řešení prostoru pro práci, hru a odpočinek, logické a přehledné uspořádání pomůcek a hraček. Využíváme regály s montessori pomůckami a máme activity board (desku se zámky, šroubováním, světlem), kadeřnický a čtenářský koutek, senzorický stůl a spoustu aktivit.

Naše zázemí poskytuje dětem uspokojení základních potřeb. Dbáme na zdravé stravování, které nám zajišťuje Bionea. Samozřejmostí je sociální zázemí s minizáchůdky, přebalovacím pultem a nočníky pro nejmenší.

Zveme Vás na prohlídku!

Fotogalerie: