Jsme rádi, že může být součástí Vašich snů - Krejčovství Nat&Mat

Ptáme se maminky a podnikatelky Martiny Stočesové: "Jak jste se dostala k nápadu otevřít krejčovství, co Vás na tom baví a jak zvládate skloubit podnikání s rodinou?"

Jako malá holka jsem sedávala u babičky a obdivovala její kouzla u šicího stroje. A právě babička mě posunula směrem jít v jejích stopách, a když nastal čas volby školy, byla to oděvní průmyslovky, kde mě lákalo se naučit více kouzlit s látkou, střihem a tvarovat k pohledu svému.

Po škole jsem měla velké štestí a získala jsem místo přímo na modelárně se spodním prádlem, kde jsem byla 7let a tam jsem se naučila hodně pracovat se strečovými materiáli , ale stále mě více motivovalo se věnovat módě a tak jsem se vydala směrem k pánské módě , které jsem se věnovala 16 let u jedné renomované značky a moje práce se mi stala koníčkem a zábavou.

Pak přišel na svět můj malý zázrak... moje dcera!

Věděla jsem, že bude těžké sloučit obojí, ale dcera i práce mne natolik pohltila, že jsem nemohla přestat, ale pořád byl den moc krátký na to, všechno stihnout i s podporou mé rodiny, a tak jsem se musela zamyslet nad tím jak to zvládnout a nezbláznit se.

A hlavně se více věnovat mému málemu zázraku, mé dcerce, to byl hlavní cíl!

Jelikož jsem stále řešila čas, tak jsem hledala školku v okolí mé práce do 5 minut, aby vše bylo blízko a bylo možné pro mou dceru individuální přístup a přišel Pididomek, což se ukázalo jako nejlepší řešení, dcera se těší a s aktivitami v Pididomku má spousty zážitků.

Když jsem si říkala, tak konečně už bude chvilka klidu, musela jsem opustit co mne bavilo a naplňovalo, a tak jsem se opět musela zamyslet nad tím co bude dál. Věděla jsem, že chci zůstat u toho co mně baví a věděla jsem, že chci aby dcera zůstala v Pididomku. Dlouho jsem nevěděla jak to sloučit jelikož nebydlím v Praze, a tak se zrodila myšlenka se posunout zas o krok dál a zkusit něco nového. Úplně náhodou se naskytla možnost pronájmu prostoru a navíc 5 min od Pididomku, můj partner mě zcela podpořil a za to VELKÉ DĚKUJI. Vzniklo Krejčovství Nat&Mat v Nekázance.

http://www.natmat.cz/