Prostředí

Poloha v blízkosti Jindřišské ulice přináší rodičům pracujícím v centru Prahy výhodu ve snadné dostupnosti. Najdete nás v klidné ulici, ve které sídlí další vzdělávací instituce. Nejbližší dětské hřiště ve Vrchlických sadech se od nás nachází pár kroků. Nemusíte se bát o to, jak zvládáme procházky v centru. Nosíme reflexní vesty a děti chodí spojené na provázku, který si na dětském hřišti sundají. Kromě toho využíváme výhody uzavřeného dvorku ve vnitrobloku s klouzačkou a domkem na hraní.

Při zařizování interiéru jsme kladli důraz na dodržení hygienických a bezpečnostních norem, a zároveň na vytvoření příjemného prostředí, do kterého se děti budou rády vracet. Soukromá školka a jesle jsou vybaveny ergonomický nábytkem, který dětem zaručuje přehledné řešení prostoru pro práci, hru a odpočinek, logické a přehledné uspořádání pomůcek a hraček. Kromě klasických hraček a materiálů využíváme montessori pomůcky např. montessori kartičky, růžovou věž, dřevěné vkládačky nebo kouzelný písek na rozvoj jemné motoriky.

Naše zázemí poskytuje dětem uspokojení základních potřeb. Dbáme na zdravé stravování, které nám zajišťuje Bionea. Samozřejmostí je sociální zázemí s minizáchůdky, přebalovacím pultem a nočníky pro nejmenší. Používáme ekologicky šetrné čistící prostředky.

Fotogalerie: