Kroužky

Dětská jóga

Naše děti žijí v uspěchaném světě zaneprázdněných rodičů, rozptylují je nákupní střediska, počítače a mobily. Obvykle nás nenapadá, že by tyto věci mohli mít stresující vliv na naše děti, ale mají. Rušné tempo života našich dětí může zasáhnout do jejich přirozené radosti. Jóga může pomoci čelit těmto tlakům. Když se děti naučí cvičit pro vlastní zdraví a relaxovat, mohou procházet problémy života s trochu více klidu. Jóga v raném věku podporuje sebevědomí a uvědomění si svého těla pomocí fyzické aktivity, která je nesoutěžní. A to je skvělý dárek, který dětem můžeme dát.

Hravě a jemně umožníme dětem uvolnění fyzického a psychického napětí. Posílíme imunitu, fyzickou kondici a soustředění. Podpoříme správné držení těla. Pomocí říkanek i příběhů usnadníme dětem zažít pocit sebevědomí a radosti. Pomůžeme jim zachovat důvěru ve své tělo a své emoce. Více se můžete dočíst v článku o dětské józe v Pididomku na portálu Kam s dětmi.

Kroužek probíhá v Pididomku na adrese U Půjčovny 3, Praha 1, kde na děti můžete počkat u čaje a kávy nebo si pro ně přijít na konci lekce. Cena na měsíc je 480 Kč. Lekce probíhá každou středu od 17:15 do 18:00. Začíná se 23. září. Můžete se hlásit v průběhu roku i na jeden měsíc.
S sebou si stačí vzít deku a volné oblečení. Podložky zapůjčíme na místě.
Cvičí: Martina Márová, M: 777 797 020, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cvičitel jógy II.třídy se zaměřením na zdravotní aspekty jógy a cvičitel jógy pro děti.